ForumTURK ForumTÜRK - Türkiyenin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumTURK ForumTÜRK - Türkiyenin Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zayıf Not xD

2 posters
YazarMesaj
JoKeR*
Administratör
Administratör
JoKeR*

<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Zayıf Not xD Fb
Durumu : Zayıf Not xD Manyak10

Zayıf Not xD Empty
MesajKonu: Zayıf Not xD   Zayıf Not xD Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:40 am

üniversite son sınıf öğrencisi yazılı sınavından kalınca doğru hocasına gider:

- " siz sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni cezalandırıyorsunuz. işin bu yanını hiç düşündünüz mü? "

- " tabi düşündüm. hocanın görevi bilgiyi ölçmek, yeterli olmayanı sınıfta bırakmak değil mi? "

- " iyi o zaman, size bir teklifim var. bir soruda ben size soracağım, doğru cevabı verirseniz, ben kötü notumu kabul edip sınıfta kalacağım, bilemezseniz notumu düzeltecek ve sınıfı geçireceksiniz."

( hocanın keyfi yerinde ve teklifi kabul eder !. )
Ve öğrenci sorar:

- "yasal olup, mantıklı olmayan nedir? mantıklı olup, yasal olmayan nedir? ve de ne mantıklı ne de yasal olmayan nedir? "

Hoca uzun uzun düşünür ve cevabı bulamaz. iddia gereği öğrencisine iyi not vererek sınıfta sınıfı geçirir. ama aklı da soruda kalır. sonunda sınıfın en iyi öğrencisi çağırır, olayı anlatır ve sorunun yanıtını bilip bilmediğini sorar.
öğrenci hemen cevap verir:

- " siz 65 yaşındasınız ve 23 yaşında bir kadınla evlisiniz. bu yasal ama mantıklı değil. karınızın 25 yaşında bir sevgilisi var. bu mantıklı ama yasal değil. siz karınızın sevgilisine zayıf not alıp sınıfta kalması gerekirken iyi not verip mezun ediyorsunuz. bu da ne mantıklı, ne de yasal. "

En son JoKeR* tarafından Çarş. Ağus. 27, 2008 8:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://forumturk.forummotion.com
+Pusat
Süper Moderatör
Süper Moderatör
+Pusat

<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Zayıf Not xD Gs
Durumu : Zayıf Not xD Pusuda10

Zayıf Not xD Empty
MesajKonu: Geri: Zayıf Not xD   Zayıf Not xD Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:00 pm

arkadaşlar yazıyı okuyamadınızsa a ctrl + a kombinasyonunu kullanın ve okuyun auhauhauh komik bu arada admin teşekkürler emege saygı...
http://www.forumturk.forummotion.com

Zayıf Not xD
1 sayfadaki 1 sayfası