ForumTURK ForumTÜRK - Türkiyenin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumTURK ForumTÜRK - Türkiyenin Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır? =Laser :D

2 posters
YazarMesaj
+Pusat
Süper Moderatör
Süper Moderatör
+Pusat

<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Gs
Durumu : Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Pusuda10

Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Empty
MesajKonu: Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır? =Laser :D   Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:10 pm

Evet merak edilen bir konu. Bir çok kişi yapıyor ama kimse söylemek istemiyor haklı olarak. Ben arastırdım buldum denedim oldu.

Bunun icin ekranın üstüne küçük bi nokta yapıştırmanız faydalı olacaktır. Ya da laser li awp modeli var bende koyarım buraya çok iyi oluyor. Ya da kendiniz bulcanız hedefi.

Olay şu; mouse un sağ ve sol tuşlarına aynı anda basıyoruz. Nihehe. Çok basit dimi. Gelelim şimdi millet niye deagle ile awp arası gidip geliyo? ilk vuruşta dürbün birince ye geciyo ikincede ikinciye üçüncüde de ikisine de aynı anda tıklayıp ates ederseniz vurmaz cunku 3 uncu yaklastırma yoktur kapatıp vurur dürbünü. tam tersi olur yani.

Sizin yapcağınız; işte nokta veya laser, iki tuş aynı anda basmak sonra q + q. bu kadar ok. Yani dürbün az da olsa acılmıs oluyor saliselik.
ahanda laserli resim:

Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D 94482350xv4

AHANDA LİNK EHHE f47

Bİ ZAHMET TIKLAYINDA İNSİN

NOT = İNDİRİLEN DOSYAYI C:/CS1.6PodBot/cstrike/models KLASÖRÜNE ATINIZ(TABİ SİZİN CS NERDE KURULU İSE ORADAN cstrike/models KLASÖRÜNÜ BULUP İÇİNE ATINIZKİ LASER ÇALIŞSIN)

HADE BENDEN BU KADAR GERİSİ SİZ CS CİLERE KALMIŞ

TEŞEKKÜRLERİNİZİ BEKLİYORUM

emek:3 emek:2 s15 s15 s15
http://www.forumturk.forummotion.com
JoKeR*
Administratör
Administratör
JoKeR*

<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Fb
Durumu : Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Manyak10

Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Empty
MesajKonu: Geri: Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır? =Laser :D   Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır?  =Laser  :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 5:35 pm

Saol Süpersin Smile
https://forumturk.forummotion.com

Awp Dürbünsüz Nasıl Kullanılır? =Laser :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-